Haber

AK Parti Konak Belediye Başkanı Adayı Ceyda Bölünmez Çankırı İzmir’e gerçek belediyeciliği gösterecek

AK Parti Konak Belediye Başkan adayı Ceyda Çankırı, Konak’ta ihtiyaç duyulan her alanda sağlam temellere sahip projelerle gerçek belediyeciliği İzmir’e göstereceklerini söyledi.

Seçim faaliyetleri kapsamında ilçe teşkilatı ve gazetecilerle Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya gelen Çankırı, Atatürk anıtına çelenk koydu.

Çankırı yaptığı açıklamada, cumhurbaşkanlığına aday olduğu Konak’ın kararlılığın, cesaretin ve vatan sevgisinin simgesi olduğunu, Milli Mücadele’nin başlatıldığı, ilk kurşunun atıldığı yer olduğunu söyledi.

Konak’ın bilim adamlarının, başarılı sporcuların, unutulmaz şarkılarıyla ünlü isimlerin ve iz bırakan siyasetçilerin doğduğu yer olduğunu belirten Çankırı, ilçenin yanlış politikalar nedeniyle hak ettiği yeri bulamadığını ve güçlü potansiyelini ortaya çıkaramadığını ifade etti. belediye yönetimleri.

Kadifekale gibi kentin fotoğraflarının çekilebildiği bir bölgede heyelan tehlikesi nedeniyle göç sorunu, Kordon’da ise pis kokulu körfez sorunuyla karşılaşıldığını belirten Çankırı, Saat Kulesi’nin yıllardır su altında bırakıldığını söyledi. çevre düzenlemesinin adı.

Çankırı, ayırmadan, ötekileştirmeden, gönülden kucaklayan bir mottoyla Konak’a Türkiye Yüzyılında hak ettiği itibarı vereceklerini, Konak’ın bir döneminin daha boşa gitmesini istemediklerini belirtti.

Çankırı, sokak sokak gezerek sorunları yerinde göreceklerini belirterek, “Belediye olarak hızlı çözüm üretmek için mesai saatleri gözetmeksizin çalışacağız. Temelleri sağlam projelerle İzmir’e gerçek belediyeciliği göstereceğiz. Konak’ta ihtiyaç duyulan alanlar Konak’ı birlikte geliştireceğiz. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘İleri, daima ileri’ diyeceğiz. Bugün burada Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün anıtı önünde ‘Gelişme zamanıdır’ diyoruz. Konak için.” söz konusu.

goynuk-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu