Yaşam

Başrollerde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit: Netflix Filmi ‘Bull the Bull’dan gergin bir fragman geldi!

Kıvanç Tatlıtuğ’un merakla beklenen projelerinden biri de Netflix yapımı ‘Bull the Bull’. Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı filmin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit yer alıyor.

21 Nisan’da Netflix’te vizyona girecek olan ‘Bull Bull’ filminden gerilim dolu bir fragman da yayınlandı. Detaylara hep birlikte bakalım.

Kıvanç Tatlıtuğ, Serenay Sarıkaya ile paylaştığı ‘Aile’ dizisi ile ekranlara geri dönüş yaptı.

Tatlıtuğ’un merakla beklenen bir diğer projesi de Netflix yapımı ‘Bull Bull’ filmi.

Yönetmenliğini Onur Saylak’ın üstlendiği, senaryosunu Hakan Günday’ın yazdığı filmin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Funda Eryiğit yer alıyor.

‘Bull Taurus’ sinemasınınkiGenç takım şöyle: Kıvanç Tatlıtuğ (Yalın), Funda Eryiğit (Beyza), Gürgen Öz (Daim), Müge Bayramoğlu (Nehir), Onur Gürçay (Selami), Aşkın Şenol (İrfan), Hayat van Eck (Gazze). , Kerem Arslanoğlu (Cevdet), Onur Akgülgil (Cezmi), Ahmet Baki Kurtuluş (Remzi), Nadi Güler (Ayhan)

42. İstanbul Sinema Festivali kapsamında yarın (15 Nisan) prömiyerini yapacak olan sinema, festivalin Ulusal Yarışma bölümünde de yarışacak.

“Taurus Boğa filmi ne zaman ve nerede vizyona girecek?” Eğer merak ediyorsan…

Yapımcılığını Ay Yapım’ın üstlendiği “Boğa Boğa” filmi 21 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak.

‘Boğa Boğa’ filminin konusu ise şöyle:

İstanbullu Yalın ve Beyza çifti Assos’ta bir köye yerleşirler. Buraya yeni bir hayata başlamak için geldiler. Ancak köylüler ilk günden itibaren Yalın’a olumsuz ve tehditkar bir tavırla yaklaşırlar. Çok geçmeden bu tepkilerin şiddeti hızla artar ve bir gün Yalın bir gencin saldırısına uğrar. Bu saldırı ile Yalın’ın gerçek kimliği ortaya çıkacak ve halkla birlikte köyün ortasında bir iç savaş başlayacaktır.

21 Nisan’da Netflix’te yayınlanacak olan ‘Bull Bull’ filminden gerilim dolu bir fragman da yayınlandı:

Siz ‘Bull Bull’ filmi hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlara göz atın!

haberefeler.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu