Yaşam

Yaşasın 3 Yaşında İstanbul Çocuk Şenliği!

Çocuklar yarıyıl tatilinde İstanbul Çocuk Şenliği ile eğlenecek

Ortaokul tatili olan 11-12 Kasım’da İstanbul Çocuk Şenliği’nde çocuklarımızı çok eğlenceli bir hafta sonu bekliyor.

Bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan İstanbul Çocuk Şenliği, 11-12 Kasım tarihlerinde Uniq Hall’da çocukları bekliyor. Anaokulu öğretmeni Türkü Bingöl Yüncü’nün kurup yönettiği festivalde çocuklar iki günü keyif dolu geçirecek.

 

Renkli atölyeler

“Her Yaştan Çocuk Festivali” sloganıyla yola çıkan festivalde onlarca yaratıcı atölyenin yanı sıra pantomim, baloncuk gösterisi, masa kuklası, bilim gösterisi, zumba ve çocuk tiyatrosu gibi pek çok aktivite yer alıyor. Çocukların izleyebileceği ve dilerlerse katılabilecekleri bu etkinlikler, uzmanlar tarafından özenle hazırlandı. Ayrıca katılımcıların iki gün boyunca keyifle tüketeceği, eğlenirken farkındalık kazanacağı eğlenceli atıştırmalıklar ve sağlıklı içecekler de yer alıyor.

 

Özel eğitim alan çocuklar unutulmadı

Festivalin ilk günü olan 11 Kasım Cumartesi günü son iki saat özel eğitimli çocuklara ayrıldı. İki saat boyunca sadece özel eğitim almış çocuklar ağırlanacak ve kendileri için hazırlanan eğlenceli atölyeleri ergoterapist eşliğinde deneyimleyebilecekler. Rezervasyon yaparak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Onur Erol çocuklara şarkı söyleyecek

12 Kasım Pazar günü saat 14:00’te çocuk müziğinin en başarılı isimlerinden Onur Erol, popüler müzikleriyle miniklerimizle buluşacak. Çocuklar, sevdikleri Onur Erol’un çaldığı ve söylediği müziklerle dans edip eğlenebilecek.

 

Festivalde yer alan atölyelerden bazıları:

Arkeolojik Kazı Atölyesi

Robotik Kodlama Atölyesi

Kuş Yuvası Tasarım Atölyesi

Kurabiye Üretim Atölyesi

Ritim Perküsyonu ve Beden Perküsyonu Atölyesi

Tarih: 11 -12 Kasım 2023 Yer: Uniq Salonu

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberyenipazar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu